fb1a_1png                                                                                        dolacz-do-nas-na-facebookjpg                                                                         kowr_jpg


AKTUALNOŚCIZapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich

 

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz z Polskim Klubem Wyścigów Konnych zapraszają na XL Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia. Wydarzenie to od lat gromadzi czołówkę najpiękniejszych i najcenniejszych koni arabskich z państwowych i prywatnych stadnin. W tym roku święto wszystkich miłośników tych dostojnych zwierząt będzie mieć miejsce na historycznym torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie. Podczas trzech dni emocjonującej rywalizacji o tytuł Narodowego Championa zaprezentuje się około stu wyjątkowych koni.

Narodowemu Pokazowi towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in. Narodowa Wystawa Rolnicza, czy Dzień Arabski na Wyścigach. Wstęp na teren Pokazu oraz imprez towarzyszących jest bezpłatny.

Wszystkich hodowców zapraszamy do zapoznania się z warunkami pokazu i zgłaszania koni. Zgłoszenia koni będą przyjmowane do 10 lipca na adres zgloszenia2018@pkwk.org. Szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym i listą zbiorczą koni znajdują się na oficjalnej stronie pokazu:

http://narodowypokaz.pl/

 

Do zobaczenia na Służewcu!


Dnia 25.09.2017 r.

Licytacja koni krwi angielskiej w Stadninie Koni ,,Krasne'' w Krasnem,

dzięki TV Ciechanów Zapraszamy Państwa na relację video z Licytacji koni krwi angielskiej w Stadninie Koni ,,Krasne'' w Krasnem
 


Dnia 15.09.2017 r.

Jubileusz 160 - lecia Stadniny Koni w Krasnem,

dzięki TV Ciechanów Zapraszamy do oglądania relacji z jubileuszu 160-lecia stadniny koni w Krasnem.
 

Dnia 18.06.2017 r.

Nadanie Herbu gminie Krasne,

Po podługich staraniach o nadanie gminie Krasne insygniów herbowych Rada Gminy Krasne 18 czerwca podczas uroczystej sesji podjęła uchwałę o przyjęciu herbu, flagi, baneru, sztandaru, pieczęci i łańcuchów. Nadanie herbu i insygniów władzy samorządowej to doniosłe wydarzenie, długo wyczekiwane przez lokalną społeczność.